Obrat v Břeclavi

Obrat v Břeclavi

Mediální chrliče vypustily včera překvapivou zvěst: Žádné napadení s rasovým podtextem se v Břeclavi vlastně nestalo, údajně napadený chlapec si prý své těžké zranění způsobil sám! Nepřizpůsobiví jásají, ostatní se chytají za hlavu.

Největší blamáž si utrhnul pan Vandas a DSSS: http://www.dsss.cz/stanovisko-dsss_-odsuzujeme-manipulace-a-lzi-v-breclavske-kauze .

Jsem rád, že my jsme se v této kauze vlastně příliš neangažovali. Jenže…

Vzpomeňte si (kdo se mnou o tom dříve hovořil), že mě tato událost přišla  podezřelá už od počátku. Pokládal jsem ji za potenciálně možnou hru tajných služeb – buďto něco rozdmýchat, nebo někoho zdiskreditovat. Případně obojí. Předseda Vandas si před svým angažováním v této kauze měl raději zjistit více podrobností, než se tam se svou DSSS vrhnul. Minimálně onoho postiženého hocha navštívit a promluvit si s ním, nebo raději ještě počkat na vývoj událostí.

Pořád mě tu ale něco nehraje: To byli policejní doktoři od počátku tak blbí, že NEROZEZNALI zranění způsobené pádem, od zranění ze rvačky (napadení) v takovém rozsahu??? Kopy…údery…apod? To se mi nechce věřit. Při současné úrovni lékařství ve službách policie a soudů?

Chápu, že když někde vyloví z vody roztrhanou mrtvolu, tak příčinu smrti mohou stanovit na:

a) – útok žraloka

b) – postižený byl semlet lodním šroubem parníku

c) – byl napaden bláznem s motorovou pilou

Ale v případě patnáctiletého kluka, schopného vypovídat, se muselo jednat buďto o totální neschopnost policie a jejich znalců v oboru lékařství, nebo – od počátku – o využití příležitosti a rozehrání hry za účelem někoho zdiskreditovat – což se myslím povedlo.

Další možnost je, že policie kryje svou NESCHOPNOST vypátrat pachatele (kteří mohli být opravdu naverbováni TS za hranicemi, na Slovensku) a dodatečně „přesvědčila“ poškozeného mladíka a jeho svědky, aby změnili výpověď. Kolik to celé stálo nevím, ale nemyslím si, že by to v případě „vyššího zájmu“ byla nějak podstatná částka.

Poslední zajímavý moment v současném obratu břeclavské kauzy je zmínka o DETEKTORU LŽI. To je na tom současná policie opravdu tak špatně, že MUSÍ nezletilé (v podstatě ještě děti) napojovat na čidla a dráty nějakého elektrického stroje? Co souhlas rodičů či zákonných zástupců? Co možné trauma z takového výslechu? To už policie vyčerpala všechny ostatní prostředky? Co třeba odposlechy, v již beztak profízlovaném česku, nebo spolu s břeclavskou radnicí případné vypsání odměny na dopadení pachatelů? O ničem takovém se nemluvilo. Přitom cikáni by za peníze určitě promluvili, ti nejsou sicilská cosa-nostra se zákonem OMERTY (mlčení).

Chlapec se PRÝ bál matky, proto tedy lhal. Tak to musí být opravdu STRAŠNÁ macecha, když si její syn sám způsobí úraz a BOJÍ se jí i přes všechnu tu utrpěnou bolest svěřit!!! (A raději si vymýšlí „pohádky“).

Ne, opravdu mě včerejší oficiální vyjádření policie nepřesvědčilo. Celý případ je stále podezřelejší.

PS: Ona i ta Janouškem přejetá Vietnamka začala po měsíci vypovídat v podstatě v jeho prospěch, poté, co prý byla „Mazánkem“ nadstandardně odškodněna!

Žijeme v divné zemi a v divné době.

Roman Sláma